Art. LK25033550200
Art. LK25033550200
  • Verzonden vanuit ons magazijn binnen de 24-48u op werkdagen
  • Afhalen winkel Duffel mogelijk
  • Op voorraad
Beknopte informatie
• Complete laskabel
• Type lastang: Knijpmodel 200A
• Dikte laskabel: 25mm²
• Lengte laskabel: 3 meter
• Machine aansluiting: 35/50mm² (13mm)
... Lees meer
Alternatieve Opties
  • Product informatie
Product informatie
Product omschrijving LK25033550200 Laskabel 25mm² - 3 meter - 35/50 - 200A Knijp Klem
  • Wij produceren dit artikel zelf in onze werkplaats te Duffel op het moment van bestelling.
  • Gemaakt met Superflex laskabel.
Technische specificaties
Type massaklem Knijpmodel 200A
Dikte laskabel 25mm²
Max amps 200A
Lengte laskabel 3 meter