Art. MK25043550400
Art. MK25043550400
  • Verzonden vanuit ons magazijn binnen de 24-48u op werkdagen
  • Afhalen winkel Duffel mogelijk
  • Dit item wordt GRATIS bezorgd!
  • Op voorraad
Beknopte informatie
• Complete massakabel
• Type massaklem: Knijpmodel 400A
• Dikte laskabel: 25mm²
• Lengte laskabel: 4 meter
• Machine aansluiting: 35/50mm² (13mm)
... Lees meer
  • Product informatie
Product informatie
Product omschrijving MK25043550400 Masskabel 25mm² - 4 meter - 35/50 - 400A Klem
  • Wij produceren dit artikel zelf in onze werkplaats te Duffel op het moment van bestelling.
  • Gemaakt met Superflex laskabel.
Technische specificaties
Type massaklem Knijpmodel 400A
Max Amps 315A
Dikte laskabel 25mm²
Lengte laskabel 4 meter